Apie mus

Pradžia / Apie mus

Norime Jums pristatyti nesenai duris atvėrusį naują, modernų sporto klubą Naujojoje Vilnioje!

Vos įžengus į sporto klubą administracijoje Jus pasitiks draugiškas, šiltas, nuotaikingas XFITNESS kolektyvas pasiruošęs suteikti visą reikiamą informaciją Jums aktualiais klausimais.

Mes Jums siūlome lankstų sporto klubo darbo laiką, todėl sportuoti galite Jums patogiu metu. Dieną aktyviai pradėti gali ankstyvo sporto mėgėjai taip pat laukiami ir mėgstantys sportuoti vakarais. Siūlome patyrusių trenerių patirtį ir dėmesį kiekvienam mūsų lankytojui.

Norėdami užtikrinti maksimalų komfortą sporto klube siūlome išbandyti pasaulyje išskirtinai vertinamus aukštos kokybės ,,Life Fitness” treniruoklius. Platus treniruoklių ir kito sporto inventoriaus pasirinkimas, atskirai įrengta kardio bei tempimo zona ir profesionalūs didelę patirtį sukaupę treneriai padės Jums pasiekti pačius geriausius rezultatus.

Mums taip pat rūpi mūsų klientų gera savijauta. Siekdami užtikrinti geriausias sąlygas didelį dėmesį skiriame ne tik sporto inventoriui. Reguliariai valomos ir dezinfekuojamos patalpos yra neatsiejama geros žmogaus savijautos dalis. XFITNESS sporto klube įrengta galinga vėdinimo ir kondicionavimo sistema užkerta kelią bakterijoms ir leidžia mėgautis grynu oru sporto metu.

Jūsų patogumui sporto klube įrengti atskiri vyrų ir moterų persirengimo kambariai su dušais, taip pat galimybė naudotis plaukų džiovintuvais – viskas Jūsų patogumui, jausitės lyg namuose.